09.04.2019 | 13:40

Відповідно до плану роботи Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів 6 та 7 квітня 2019 року в м. Харків у Харківському музичному училищі ім. Б. Лятошинського проходив другий тур Обласного конкурсу учнівських дуетів мистецьких шкіл м. Харків і Харківської області «Весняний вернісаж». Кегичівську ДМШ в цьому конкурсі представляли чотири учнівських дуети – це дует гітаристів Глумакова Владислава і Колісника Микити (викладач Волошин Ю.В.), дует акордеоністів Шмельової Дарини і Васканян Діани (викладач Намясенко Л.А.), дует учнів сольного співу Лисенко Софії і Фоменко Ганни (викладач Дмитренко О.В.) і дует учнів класу хореографії Божко Марії і Карпусенко Владислави (викладач Іванова Л.І.).

Від Слобожанської ДМШ учасниками конкурсу стали п’ять дуетів: фортепіанний дует Васильєвої Дар’ї та Гаджинської Анни (викладач Корнєва В.А.), змішаний дует Сеніної Дарії (фортепіано) і Даценко Анни (домра) (викладач Суховій Г.В.), вокальний дует  Сеніної Дарії і Красової Лілії (викладач Миколаєнко О.Ю.), 2 хореографічні дуети у складі Волошина Олександра і Федоряки Яни та Шуляка Матвія і Артюх Ілони (викладач Дорохова А.Г).

Дипломантами стали дуети Гумакова Владислав і Колісника Микити та Божко Марії і Карпусенко Владислави. ІІ місце посіли дуети Лисенко Софії і Фоменко Ганни, Волошина Олександра і Федоряки Яни, Шуляка Матвія та Артюх Ілони.

Переможці обласного конкурсу учнівських дуетів мистецьких шкіл «Весняний вернісаж»20 квітня 2019 року візьмуть участь в Харківській філармонії у Гала-концерті та урочистому нагородженні.