09.04.2019 | 16:45

У Кегичівському районі з 9 квітня офіційно завершився опалювальний сезон. Відповідне розпорядження раніше підписав голова районної державної адміністрації Роман Гончаров.  У зв’язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 град. С і вище, відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630, керуючись статтями 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» з 9 квітня 2019 року закінчено опалювальний сезон у навчальних, медичних, дитячих та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення, а також у житлових будинках, у тому числі в приміщеннях, обладнаних індивідуальними  опалювальними приладами.

Дозволено продовжити опалювальний сезон у закладах: середньої освіти району до 19 квітня 2019 року, а також у закладах дошкільної освітита дошкільних групах при закладах загальної середньої освіти до 26 квітня 2019 року.