10.04.2019 | 11:45

Весна – найвідповідальніша пора для сільськогосподарських підприємств, адже великі об’єми робіт треба виконати в стислі строки, мати для цього необхідну матеріально-технічну базу.

Цьогорічна весна вселяє добрі надії. Озимина перезимувала гарно і не потребувала пересіву. А озимий клин цього року становить понад 10 тис. га. Планові показники посіву озимини аграрії значно перевиконали. Це дійсно радує, адже мова йде про основну хлібну культуру.

Найбільший озимий клин в ПП «Агропрогрес», ПП «Андріївка», ТОВ АФ «Українське насіння», ТОВ «Слобожанське - Агро», ПОСП «Мажарка».

Першими посівні агрегати цього року вивели в поле ПСП ім.. Щорса, ПОСП «Мажарка» та ін.. Посів було розпочато 26 березня (минулого року – 10 квітня). Район проводить посівну кампанію високими темпами, що значно вищі середньообласних показників. Всі господарства працюють злагоджено.

Станом на 9 квітня в районі завершено посів ранніх зернових та зернобобових культур, під які цього року відведено 4000 га: 2400 га – ярий ячмінь, 1600 га – горох. Планові показники виконано.

Добірне насіння кращих районованих сортів лягло в добре підготовлену землю.

Господарства району повністю готові до посіву кукурудзи на зерно та посіву технічних культур. З настанням необхідних позитивних температур посів буде розпочато.

Прихильності від погоди всім та гарних врожаїв!