10.04.2019 | 11:50

Аналізуючи дійсний стан  справ щодо виконання робіт по приведенню територій району до належного санітарного стану, в рамках проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» можна відзвітувати про такі проведені заходи:

• приведено до належного санітарного стану 32,5 тис.м2 прибудинкових територій, 5 парків з запланованих 15, 1 сквер з 4, 7 дитячих  та 3 спортивних майданчиків з запланованих  38 та 11;
  • упорядковано 9 кладовищ з запланованих 64 та 4 братських могил з запланованих 25;
  • висаджено 133 деревана території Новопарафіївської  (93) та Рояківської (40) сільських рад.

На сьогоднішній день, згідно з інформацією наданою сільськими та селищними радами, ліквідовано 42 несанкціонованих сміттєзвалищ та зібрано 170 м3 побутових відходів. Найбільшу кількість сміттезвалищ було ліквідовано на території Слобожанської селищної ради – 22 та Парасковіївської сільської ради -12.

Звертаємось до всіх мешканців району з переконливим проханням долучитися до приведення території нашого району в належний санітарний стан, провести озеленення територій, висадити квіти, побілити дерева та бордюри, упорядкування закріплених територій та здійснювати постійний контроль  з метою недопущення утворення нових звалищ побутових та інших відходів

Просимо керівників підприємств і організацій району, керівників органів місцевого самоврядування безпосередньо долучитися до цих робіт, надати всебічну підтримку в їх організації.