11.04.2019 | 15:30

Розвиток сільської медицини реалізуються по всій Україні згідно ініціативи Президента України П. Порошенка. Не виключення - наш район.

В с.Андріївка в минулому році за кошти субвенції з державного бюджету було зведено приміщення майбутньої амбулаторії загальної практики – сімейної медицини з вбудованим житлом для лікаря.

Цього року з метою продовження робіт були виділені кошти з обласного бюджету.

Сьогодні, 11 квітня 2019 року, голова райдержадміністрації Р. Гончаров особисто оглянув хід будівництва, якість виконання робіт.

Саме зараз будується підлога в приміщенні. Очільник району зазначив, що роботи проводяться відповідно до графіка і при належній якості.

Маємо право розраховувати, що все це  реально позначиться на якості медичної допомоги, сприятиме своєчасному діагностуванню хвороб та їх ефективному лікуванню.