15.04.2019 | 15:40

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

11 квітня 2019 р. спеціалістами Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службою у справах дітей було здійснено обстеження сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах на території Кегичівської селищної ради. З них 2 сім’ї перебувають під соціальним супроводом фахівця Центру.

Під час роботи з сім’ями було надано консультації щодо підвищення виховного потенціалу батьків, здорового способу життя, раціонального використання сімейного бюджету, працевлаштування з метою покращення добробуту родин.