17.04.2019 | 13:05

13-14 квітня в м. Лозова у Лозівському вищому коледжі мистецтв пройшовІІ Обласний відкритий конкурс мистецтв «Народні джерела». ВідСлобожанської дитячої музичної школи у даному дійстві взяли участь ансамбль шумових інструментів «Домісольки» (керівник Суховій Г.В.), фортепіанний дует  Васильєвої Дар'ї та Гаджинської Анни (керівник Корнєва В.А.), фортепіано-соло Олянича Володимира та вокальне тріо «Ліра» у складі Миколаєнка Олега,  Красової Лілії і Сеніної Дарії (керівник Миколаєнко О.Ю.).

Всі конкурсанти отримали дипломи учасників. Дует фортепіано-домра  Сеніної Дарії та Даценко Анни (керівник Суховій Г.В.) стали Лауреатами ІІ ступеня. Дипломом за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України нагороджена викладач Слобожанської ДМШ Суховій Галина Вікторівна.

Від Кегичівської дитячої музичної школи взяли участь дует гітаристів  Глумакова Владислава і Колісника Микити (викладач Волошин Ю.В.) та дует акордеоністів Шмельової Дарини і Васканян Діани (викладач Намясенко Л.А.), які  стали Дипломантами конкурсу. Гітаристи Шморгун Ольга і Степаненко Ілля  (викладач Шевченко М.В.) отримали дипломи учасників. Молодша група хореографічного колективу «Веселка» (керівник Радченко А.А.) стали Лауреатами ІІ ступеня.

13 квітня 2019 року в м. Харків у Харківській гуманітарно-педагогічній академії відбувся 15-й Обласний конкурс обдарованої молоді «Музична Слобожанщина». У цьому заході взяли участь учні сольного співу Кегичівської ДМШ під керівництвом викладача Дмитренко О. В. Талалаєва Катерина, яка отримала Диплом І ступеня, і Лисенко Софія, яка отримала Диплом ІІ ступеня.