20.04.2019 | 8:00

В сучасному розвиненому й повному всіляких новітніх технологій світі стало необхідно звертати увагу людей на те, що природу рідної землі потрібно охороняти. Люди повинні пам’ятати, що життя на Землі крихке, залежить від діяльності людини й потребує постійної уваги та підтримки. Пам’ятати про це потрібно кожного дня, кожної години, і все ж для нагадування про це відвели спеціальний день, яким є третя субота квітня.

Головною метою Дня довкілля є підвищення рівня свідомості громадян в питаннях, що стосуються збереження навколишнього природного середовища.

Загалом цей день дозволяє оцінити стан природного середовища, в якому ми живемо, надає можливість уважніше замислитися над діями, вчинками та майбутніми кроками, які кожен з нас зробить у своєму житті для збереження, відновлення довкілля та з’ясувати свою роль у збереженні нашої планети, її екосистеми і ресурсів.

Тож усіх небайдужих кегичан закликаємо приєднатися до Дня довкілля і внести свій внесок, прибравши прибудинкові території, висадивши дерева та  ліквідувавши не санкціоновані сміттєзвалища. Тільки спільними зусиллями і спільною відповідальністю ми зробимо наше рідне селище квітучим і неповторним.