03.05.2019 | 15:00

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Проект «Детального плану території за межами населених пунктів на території Кегичівської селищної ради для будівництва каналізаційних очисних споруд для смт Кегичівка Кегичівського району Харківської області» передбачає розміщення на земельній ділянці площею 1,2 га, що розташована на північному заході від смт Кегичівка на відстані 600 метрів від межі селища міського типу Кегичівка. Детальний план розроблено з метою визначення функціонального використання території в межах проектування для будівництва каналізаційних споруд з плановою потужністю 500 м3/добу.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Кегичівська районна державна адміністрація Харківської області, 64003, вул. Волошина, 50, смт Кегичівка, Харківська обл.електронна адреса:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (057)553-14-58

Процедура громадського обговорення:

дата початку та строки здійснення процедури

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту «Детального плану території за межами населених пунктів на території Кегичівської селищної ради для будівництва каналізаційних очисних споруд для смт Кегичівка Кегичівського району Харківської області»  розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 03 травня 2019 року на сайті Кегичівська районна державна адміністрація Харківської області (http://www.kegichevka-rda.gov.ua /) та триватиме до 01 червня 2019 р.

спосіб участі громадськості: (надання письмових зауважень і пропозицій):

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє. Письмові зауваження та пропозицій подавати доКегичівської районної державної адміністрації Харківської області, 64003, вул. Волошина, 50,смт Кегичівка, Харківська обл.електронна адреса:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (057)553-17-56

дата, час і місце проведення громадських слухань (у разі проведення)

Громадські слухання заплановано на 03.06.2019 р в в актовому залі Кегичівської районної державної адміністрації за адресою вул.. Волошина 50, селище Кегичівка, ІІ поверх (початок о 11.00).

орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Відділ економіки, інфраструктури, архітектури, житлово- комунального господарства та цивільного захисту Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області за адресою вул.. Волошина 50, селище Кегичівка, І поверх, кабінет №20, в робочі дні з 9-00 год. до 16-00 год.Контактна особа – начальник відділу економіки, інфраструктури, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Кегичівської районної державної адміністрації, Т. ПЕРЦЕВА тел.. (057)553-12-05.

орган, до якого подаються зауваження та пропозиції:

64003, Харківська обл., Кегичівськийрайон, смт Кегичівка, вул. Волошина, буд. 50, тел. (057)553-14-58, строки подання зауважень та пропозицій: з 03 травня 2019 року протягом 30 днів включно.

місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (mern.gov.ua), Департамент екології та природних ресурсів Харківської ОДА (http://ecodepart.kh.gov.ua),

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту оприлюднено 03.05.2019 року на офіційному сайті Кегичівської РДА. Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля немає.