07.05.2019 | 9:40

Волейбол

26 квітня в Харківському обласному вищому училищі фізичної культури та спорту відбулась обласна  Спартакіада з волейболу серед районів та міст обласного значення та територіальних громад. За перемогу змагалися  8 команд сільських районів області. Представниками нашого району були: Є.Яловнича, А.Ломова, В.Чернуха, В.Івер, А.Потелейчук, К.Бочарова та Л. Фролова, які зайняли 5 місце.

Футбол

Першого травня на стадіоні «Колос» смт  Кегичівка розігрувався кубок району з футболу з нагоди відкриття весняно – літнього спортивного сезону та Дня праці.

У змаганнях  взяли  участь три команди.

«Арсенал» з Нової  Парафіївки виграв по пенальті у «Динамо» 0-0 (4-2);  «Динамо» Кегичівка поступилось «Прогресу»  з Кегичівки  0-2. У вирішальній грі між «Арсеналом» та «Прогресом» сильнішими були вихованці А.П. Королевича та керівника господарства А.Є.Хвесика 2-0.