07.05.2019 | 15:20

Сьогодні, 07 травня, голова районної державної адміністрації Роман Гончаров разом з головою районної ради Ларисою Стефанюк, начальником управління праці Оленою Пастернак та директором територіального центру соціального обслуговування районної державної адміністрації Сергієм Баіком  завітали з привітаннями та подарунками до ветеранів Другої Світової війни, учасників бойових дій, які проживають в селищі Кегичівка та в межах Кегичівського району.

Іван Данилович Юрко, Іван Савелійович Колісник, Василь Костянтинович Черніченко, Володимир Захарович Бондаренко, Микола Іванович Цимбаліст, Євген Тимофійович Заможський, Уляна Іванівна Гапоненко та Григорій Іванович Зінченко отримали від керівництва району не тільки подарунки, а  й багато слів вдячності та шани. Очільники району побажали нашим ветеранам міцного здоров'я, довголіття та запросили взяти участь в урочистому мітингу в День Перемоги.