08.05.2019 | 16:00

08 травня в районному Будинку культури відбувся тематичний захід з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Всіх учасників зі сцени привітали голова районної державної адміністрації Р.Гончаров та голова районної ради Л.Стефанюк.

«Хай переможний травень стверджує мир і спокій, вселяє надію і віру, кличе до праці, додає оптимізму. І давайте пам’ятати, аби більше ніколи і ніхто», - звернувся до присутніх Роман Анатолійович.

Очільник району підкреслив, наскільки український народ зробив величезний внесок у перемогу над нацизмом та, водночас, став одним із найбільш постраждалих народів у роки Другої світової війни.

Концертна програма сприймалася піднесено, водночас з почуттям суму, але і великої гордості за наших ветеранів та всіх, хто ціною свого життя наближав Перемогу. В кожному виступі відчувалася енергетика Дня Перемоги.

Спасибі всім, хто був причетним до підготовки та проведення такого масштабного дійства.

І нехай в мирі всі народи на землі живуть.