09.05.2019 | 13:00

9 травня в смт Кегичівка пройшов урочистий мітингу з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Безсмертний велич Перемоги!». Травневий день 1945 року увійшов в історію людства як свято Миру, свято визволення планети від нацизму.

Святкова хода до Меморіалу Слави розпочалася о 10-ій ранку.  Колона на чолі з головою районної державної адміністрації Р.Гончаровим пройшла вулицею Волошина до Меморіалу Слави.  Попереду представники молоді в українських костюмах, які несли дві корзини для покладання від районної державної адміністрації і районної ради та від Кегичівської селищної ради.

У своєму виступі голова районної державної адміністрації Р.Гончаров подякував сивочолим ветеранам, учасникам бойових дій Другої Світової війни за мужність і самовідданість, вірність обов’язку і стійкість духу у війні. На завершення виступу очільник району привітав всіх кегичан з Днем Перемоги і наголосив: «Хай подвиг старших поколінь єднає нас, надихає на добрі вчинки і сумлінну працю, аби з року в рік кращали наші села, міцніла держава, зростав добробут людей… Миру всім нам»

Вихованців ДНЗ №1 смт Кегичівка привітали присутніх та по завершенню виступу вручили квіти присутнім ветеранам.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих людей, хто звеличив нашу землю, тих, завдяки кому наше життя зігріте сонячним світлом і безхмарною, мирною блакиттю небес. На шану героїв  всі присутні поклали квіти до Меморіалу Слави.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!