09.05.2019 | 14:00

В цьогорічний День Перемоги в смт Кегичівка відбулася досить знаменна подія – урочисте відкриття Пам’ятної стели на честь прикордонників всіх часі.

Незважаючи на дощову погоду, на захід зібралися не тільки ті, хто в різні роки проходив службу у прикордонних військах, а й широка громадськість. Батьки привели з собою дітей, що особливо зворушливо.

До колишніх прикордонників звернувся голова районної державної адміністрації Р.Гончаров, привітавши їх, подякував за активну громадську позицію, за добру ініціативу, яка згуртувала чимало небайдужих людей. В результаті  - маємо ще одне місце шани і пам’яті.

Очільник району висловив впевненість, що ця стела буде добрим нагадуванням людям про подвиги прикордонників всіх часів, на  зразках яких будуть виховуватись діти.

Названі були і ті, хто фінансово підтримував ідею спорудження Пам’ятної стели: Народний депутат України А.Гіршфельд, ПП «Агропрогрес», ТОВ АФ «Сади України», СТОВ «Мрія», ТОВ АФ «Союз агро», СФГ «Олександрівське», В. Парамонов, воїни прикордонники Ю.Згирвач, П.Веренич.

Організаторські функції на себе взяли Ю.Тиква, В.Носач, Ю.Згирвач, О.Пасічник та ін.

Хвилююча мить – спадає покривало зі стели. Гарячими оплесками зустрічають цю пам’ятну подію всі присутні. Подвигу жити у віках!

І ніхто не має в цьому сумніву…