11.05.2019 | 10:25

Протягом I кварталу2019 року до Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від Управління праці та соціального захисту населення надійшло 6 повідомлень (53 сім’ї) про призначення державної допомоги при народженні дитини.

Чинним законодавством передбачено, що кожна сім’я, в якій народилася дитина, має право отримати державну допомогу при її народженні. Держава не лише надає підтримку, але і залишає за собою право перевіряти цільове використання цих грошей.

Працівниками Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено вибіркові перевірки у 18 сім’ях. Приємно зазначити, що нецільового використання призначених коштів не виявлено.

Отже, якщо ви надали заяву про надання допомоги від держави до Управління праці та соціального захисту населення, будьте готові до того, що вас можуть перевірити. Не варто перешкоджати здійсненню перевірки, бо надана інформація буде надана до Управління праці та соціального захисту населення, і як результат – припинення виплат зазначеної допомоги.

Іноді, при виконанні своїх службових обов’язків, спеціалісти  Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді чують незадоволення у свій бік. У цьому разі варто зазначити, що хороша мама чи тато не будуть приховувати умови, в яких перебуває новонароджений малюк. Краще навпаки, скористатися приходом соціального працівника і дізнатися про послуги, які надає Центр, отримати консультації фахівця, а також за потреби, отримати роз’яснення законодавства України щодо державних соціальних допомог, пільг, на які сім’я має право.