11.05.2019 | 10:30

10 травня 2019 року директор Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н. Свірідова та начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації В.Березка на базі Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у фокус – групі, ціль якої обговорення проблемних питань, пов’язаних з виникненням конфліктних ситуацій у прийомних  сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, розроблення алгоритму дій у разі втечі прийомних дітей та дітей-вихованців та які заходи допоможуть уникнути або мінімізувати конфлікти у даних родинах. Особлива увага була приділена  процедурам до влаштування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу та припинення  функціонування даних форм сімейного виховання.