18.05.2019 | 8:00

Саме сьогодні все європейське співтовариство відзначає День Європи.

Україна, яка знаходиться практично в центрі Європейського континенту, в цьому році на конституційному рівні затвердила остаточний наш рух до Європи, до Європейського Союзу.

З погляду економіки європейський вибір підтверджує те, що ми прагнемо вільної торгівлі та ринкового розвитку народного господарства, з погляду науки – бажання інтегруватися в загальноєвропейську і світову науково-дослідницьку мережу, де ми, без сумніву, зможемо співробітничати на рівних.

Лише проводячи активну політику, проявляючи самоповагу і рішучість, Україна зможе посісти гідне місце в Європі.

Вітаю усіх жителів району з Днем Європи та бажаємо щастя, благополуччя та розквіту в нашій державі.

З повагою,

Голова районної

державної   адміністрації                                                    Р. ГОНЧАРОВ