15.05.2019 | 8:00

Дорогі кегичани!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня сім’ї!

Саме родина — це опора та надія  для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними і не замінимими, а наші справи та вчинки знаходять сенс.

Мати міцну, дружну сім’ю у всі часи було і є почесним. Повага до батьків, жінки-матері, любов до дітей — ці сімейні традиції передаються українцями із покоління в покоління.

В Кегичівському районі нараховується 215 багатодітних родин, в яких виховується 761 дитина, у 26 сім’ях виховується по 5 і більше дітей.

Хочеться побажати кожній родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у Ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння. Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих, найближчих людей!

З повагою,

Голова районної

державної   адміністрації                                                    Р. ГОНЧАРОВ