14.05.2019 | 12:00

Початок травня видався насиченим не лише на кількість заходів проведених на Кегичівщині, а й приємним на здобутки наших маленьких кегичан.

Так 07 травня  вокальне тріо «Веселі нотки» КПСМНЗ «Кегичівська  ДМШ» у складі Талалаєвої Катерини, Фоменко Анни та Лисенко Софії (викладач Ольга Дмитренко), взяли участь  у Відкритому  зональному фестивалі дитячої та юнацької  мистецької творчості «Великоднє сонечко», який проходив в м. Мерефа в Мерефянській ДМШ, де виконували  пісню на муз. Г. Лісової , сл.. А. Дудченко «Лелеки» та українську народну пісню «На городі чорна редька»  й отримали звання лауреатів І ступеню.

12 травня в  м. Харкові в Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького вокальний ансамбль «Веселі нотки» КПСМНЗ « Кегичівська ДМШ» (керівник Дмитренко О.В.),  забезпечив  участь у гала-концерті  переможців конкурсу виконавських мистецтв за номінацією «Фольклористично-етнографічні дійства» XVІІІ Відкритого фестивалю традиційної народної культури  «КРОКОВЕЄ КОЛО»  для дітей та молоді,  де був нагороджений подякою переможця та солодощами.

За підсумками ІІ районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія 2019» під назвою «Зірковий час читача» переможницею стала користувачка Вовківської  сільської бібліотеки-філії Кегичівської ЦБС Сергеєва Аліна,  яка  гідно представила Кегичівський район  у обласному конкурсі на базі Обласного комунального закладу Харківської обласної бібліотеки для дітей за підтримки голови Кегичівської районної державної адміністрації Романа Гончарова та сільського голови Вовківської сільської ради Миколи Лешка, де стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «КНИГОМАНІЯ–2019»  «Зіркова десятка «Книгоманії –2019».

В черговий  раз наші вихованці, читачі та їх  наставники високо й гордо заявили на обласних заходах про те, що є талановитими, креативними і здібними.