16.05.2019 | 12:00

Мереживом виткане наше життя,

Душею свій час відчуваєш.

І буде настільки цікавим буття,

Які в нього нитки вплітаєш.

Сьогодні усіх учасників навчально-виховного процесу КЗ «Кегичівський ліцей» згуртувала любов до рідної землі, повага до історії та культури нашого народу, до традицій і духовних надбань.

Упродовж сьогоднішнього дня педагоги і учні  ще раз довели, що вони справжні українці, що гідні нащадки наших славетних пращурів, що свято бережуть духовну спадщину наших прадідів. Саме тому свято присвячено українській вишивці вийшло креативним і яскравим.