22.05.2019 | 11:40

18 травня 2019 року на базі КДЮСШ «ХТЗ» відбулася обласна Спартакіада з видів спорту серед державних службовців, переможцем якої стала команда Управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації за яку виступали держслужбовці Кегичівського району : М.Рижов. О.Івер та В.Грезент.  Змагання пройшли у п’яти видах спорту – волейбол, футзал, настільний теніс, шахи та шашки.

За підсумками Спартакіади головний кубок та перше місце дісталося Управлінню у справах молоді та спорту. Друге місце у загальнокомандному заліку виборов Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації. Третє місце дісталося Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА.

Переможців та призерів змагань нагородив начальник Управління у справах молоді та спорту Віталій Кириленко.

В окремих видах переможцями та призерами обласної Спартакіади стали наші держслужбовці: з шахів серед жінок - Вікторія Грезент (переможець); з шашок серед чоловіків – Микола Рижов (переможець); з волейболу – Олександр Івер (срібний призер). У загальнокомандному заліку місця розподілилися наступним чином: перше місце –  Управління у справах молоді та спорту, друге місце – Департамент агропромислового розвитку, третє місце –  Департамент економіки і міжнародних відносин, четверте місце –   Департамент науки та освіти, п’яте місце – Департамент цивільного захисту, шосте місце – Департамент охорони здоров’я та сьоме –  Харківська митниця ДФС.

За підсумками Спартакіади буде сформована збірна команда Харківської області, яка у вересні цього року візьме участь у фінальному етапі Всеукраїнської Спартакіади з видів спорту серед державних службовців.