05.06.2019 | 8:00

Це свято покликане привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля й підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до природних ресурсів.

Важливу роль  у цій справі відіграють природоохоронні організації, еколого-ресурсні служби, представники науки та громадськості.

Роботу захисників довкілля важко переоцінити, адже від неї багато у чому залежить наше майбутнє.

Цей день – це ще один привід  для того, щоб замислитися: «А що я особисто зробив для того, аби зберегти довкілля для прийдешніх поколінь?»…

Ми маємо усвідомити, що велика і відповідальна справа охорони навколишнього середовища – це наша спільна турбота.

Я переконаний і точно знаю, що зробити довкілля чистішим можна тільки гуртом і наше спільне екологічно чисте майбутнє залежить тільки від нас самих та злагодженості наших дій!

З повагою,

Голова районної

державної   адміністрації                                                    Р. ГОНЧАРОВ