03.06.2019 | 16:15

Сьогодні день дитинства – гарне свято!

І мирне сонечко згори нам шле привіт.

Пісень і радості, та щастя так багато…

Цей гарний день святкує цілий світ!

Дитинство – найкраща, найщасливіша і найбезтурботніше пора, наповнена радістю, новими відкриттями і сонцем. Тому недарма Міжнародний день захисту дітей по всьому світу святкують у перший день літа.

Саме з цієї нагоди 3 червня працівниками Кегичівського районного Будинку культури на центральному дитячому майданчику було організовано і проведено розважально-ігрову програму «Казковий марафон», що відбулася під патронатом голови Кегичівської РДА Романа Гончарова та голови Кегичівської районної ради Лариси Стефанюк. На початку дійства перший заступник голови Кегичівської РДА Тетяна Данько та голова Кегичівської районної ради Лариса Стефанюк щирими теплими словами привітали усіх дітей з їхнім святом. Протягом усього заходу усіх маленьких гостей розважали ростові ляльки яскравою анімацією, ведучі іграми та конкурсами з подарунками, вихованці Кегичівської ДМШ вокальними та хореографічними номерами.

На території майданчику діяли кілька локацій – спортивна, де можна було позмагатися у грі в настільний теніс та шахи; художня, де усі бажаючі ставали митцями асфальтного живопису крейдою; «Містечко справжніх талантів», де дітлахи, розважаючись, демонстрували свої найкращі здібності; та «Містечко майстрів», на якому місцеві умільці та майстрині проводили майстер-класи з виготовлення лялльки-мотанки (Валентина Насєдкіна та Олена Соколка), іграшок у техніці амігурумі (Наталія Земляна), аплікацій із солоного тіста (Тетяна Махотка), акварельного живопису (Ольга Муха), боді-арту (Альона Пахомова).

На захід завітало близько 400 дітлахів, зокрема пільгової категорії, і ніхто не залишився без солодкого корисного подарунка. Свято дитинства було дійсно масштабним, яскравим і веселим, адже протягом більше 2 годин життєрадісну музику невгамовно доповнював щирий дитячий сміх.