04.06.2019 | 10:30

4 червня 2019 року в кабінеті першого заступника голови районної державної адміністрації за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Данько відбулося засідання Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, та щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, у якому прийняли участь представники структурних підрозділів району, голови селищних та сільських рад.

В ході засідання комісії, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року № 365 «Про призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», 13 особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, було призначено щомісячну адресну допомогу.