03.06.2019 | 16:45

У перший день літа традиційно відзначається День захисту дітей, одне з найдавніших міжнародних свят.

День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли здоровими,  щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою.

За дорученням голови райдержадміністрації Романа Гончарова директор Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Свірідова відвідала групу пришкільного інтернату Бесарабівського навчально–виховного комплексу, де тимчасово перебувають діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Привітала малечу зі святом та передала солодощі,фрукти та соки.

Дорослим дуже хотілося подарувати радісні моменти тим дітям, хто їх позбавленні у повсякденному житті.