04.06.2019 | 11:50

смт Кегичівка Кегичівського району Харківської області»

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року, Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування, затверджених Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України № 296 від 10.08.2018 року встановлено, що:

1.Повідомлення про оприлюднення Звіту зі стратегічної екологічної оцінки проекту «Детального плану території за межами населених пунктів на території Кегичівської селищної ради для будівництва каналізаційних очисних споруд для смт Кегичівка Кегичівського району Харківської області»  розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 03 травня 2019 року на сайті Кегичівська районна державна адміністрація Харківської області (http://www.kegichevka-rda.gov.ua/).

2.Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту «Детального плану території за межами населених пунктів на території Кегичівської селищної ради для будівництва каналізаційних очисних споруд для смт Кегичівка Кегичівського району Харківської області» (далі проект детального плану), а також інші матеріали, надані на розгляд громадськості, розміщувалися у місцях, доступних для громадськості: Кегичівська районна державна адміністрація за адресою 64003, Харківська обл., Кегичівський район, смт Кегичівка, вул. Волошина, буд. 50,І поверх, кабінет №20 (Відділ економіки, інфраструктури, архітектури, житлово- комунального господарства та цивільного захисту Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області).

3.Громадське обговорення документації із стратегічної екологічної оцінки  проекту детального плану  розпочато  03 травня 2019 року та завершено 01 червня 2019 року.

4.Протягом строку громадського обговорення Звіту зі стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану зауваження та пропозиції не надходили.

5.На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» о 11:00 годині 03 червня 2019 року в актовому залі Кегичівської районної державної адміністрації за адресою вул.. Волошина 50, селище Кегичівка, ІІ поверх, проведено відкрите громадське обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту детального плану. Про час проведення громадських обговорень (слухань) громадськість була повідомлена шляхом оприлюднення відповідних матеріалів на офіційному веб-сайті  Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області (http://www.kegichevka-rda.gov.ua /) від 03.05.2019 року.

За період з 03 травня 2019 року до 01 червня 2019 року включно до Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області  не надійшло жодного звернення від громадськості до Звіту зі стратегічної екологічної оцінки проекту «Детального плану території за межами населених пунктів на території Кегичівської селищної ради для будівництва каналізаційних очисних споруд для смт Кегичівка Кегичівського району Харківської області» , а також не надходили зауваження та пропозиції.

За результатами обговорень, рекомендовано направити Звіт зі стратегічної екологічної оцінки та проект «Детального плану території за межами населених пунктів на території Кегичівської селищної ради для будівництва каналізаційних очисних споруд для смт Кегичівка Кегичівського району Харківської області» до Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації для отримання висновку.