04.06.2019 | 13:05

На обласній спартакіаді з пляжного волейболу

Пляжний волейбол серед чоловіків

31 травня у смт.  Пісочині проходила обласна Спартакіада з  пляжного

волейболу серед чоловіків. Наш район представляли вихованці І.В.Мороза Євген Коробка та Артем Бондаренко. Дванадцять команд взяли участь у змаганнях. Наші спортсмени обіграли Чугуївський, Сахновщинський, Близнюківський райони і поступились Куп’янському та Первомайському районам. В загальному заліку п’яте місце.

Пляжний волейбол серед жінок

02 червня у смт.  Пісочині проходила обласна Спартакіада з  пляжного

волейболу серед жінок. Наш район представляли Єлизавета Яловнича та Аліна Ломова. Тринадцять команд взяли участь у змаганнях. Дівчата боролись, старались, вигравали і мали можливість поборотись за 3-4 місце, та команда Чугуївського району розставили всі крапки над «і». Наші спортсменки зайняли п’яте місце, як і чоловіки.

Футбол

У цей день в районі проходив другий тур першості з  футболу, в якому беруть участь п’ять команд: «Колос» Вовківка, «Динамо» Кегичівка, «Прогрес» Кегичівка, «Арсенал» Нова Парафіївка, «Паритет» Шляхове. Результати двох турів: «Колос» виграв у «Арсенала» 4-1 та у «Динамо» 2-0; «Арсенал» програв «Колосу» 1-4 та виграв у «Паритета» 10-0; «Динамо» програло «Колосу» 0-2; «Прогрес» програв «Паритету» 2-3; «Паритет» виграв у «Прогреса» 3-2 та програв «Колосу» 10-0. Лідер – команда «Колос» Вовківка (керівник О.І.Дорошенко, представник В.Ю.Половко, тренер В.В.Голованов).