10.06.2019 | 11:45

Вирішуючи проблеми зайнятості жителів сіл та мобілізуючи наявні інструменти для покращення ситуації на ринку праці, Кегичівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування сільських та селищних  рад.

Так, 07 червня 2019 року  було проведено інформаційний виїзний захід на території Бесарабівської сільської ради.

В рамках виїзної акції відбулася робоча зустріч заступника-директора районної філії Тетяни Борисівни Тикви, провідного фахівця з питань зайнятості Яніни Іванівни Волошиної  з головою сільської ради Валентиною Григорівною Герасименко. Обговорювалися питання про перспективи працевлаштування громадян, організації громадських робіт, створення робочих місць,  інформували про можливості перенавчання та перекваліфікації на замовлення роботодавця в навчальних закладах служби зайнятості.

Незайняте населення було проінформоване  щодо послуг служби зайнятості, надання інформації стосовно законодавства, ринку праці регіону, можливостей служби зайнятості в питаннях працевлаштування, підвищення конкурентоспроможності громадян шляхом професійного навчання, в т.ч. отримання ваучера для осіб старше 45 років.

Присутні на заході мали змогу ознайомитися з роботою Харківського  центру професійно-технічної освіти ДСЗ, з інформаційними матеріалами про професії, за якими здійснюється професійне навчання. А також акцентовано увагу на те, що в червні буде проходити навчання за такими професіями: адміністратор, муляр, кухар, косметик, перукар.

Незайнятому населенню під час виїзного заходу було запропоновано відвідати Кегичівську  районну філію ХОЦЗ для більш детального консультування та пошуку і підбору підходящої роботи, також ознайомлено з новою дистанційною послугою на сайті Державної служби зайнятості «Електронна черга», котра дає можливість дистанційно записатись на прийом до відповідного фахівця.