01.07.2019 | 09:00

Випускний бал… Скільки в ньому спогадів, мрій і сподівань, радості і смутку… Які ніжні почуття охоплюють душу, а серце переповнює любов до життя, до своєї юності, до вчителів…

27 червня 2019 року відбулося святкове вручення документів про освіту  учням 11 класу 6 закладів загальної середньої освіти  району. 52випускники  11-х класів отримали свідоцтво про здобуття повної середньої освіти та 2  –  свідоцтво про здобуття повної середньої освіти з відзнакою.

Золотою медаллю нагороджена учениця КЗ «Кегичівського ліцею» Пучка Анна Сергіївна. Срібну медаль отримала учениця Слобожанської ЗОШ І-ІІІ ст. Звягіна Юлія Віталіївна.

Свято вдалося, залишило по собі чудовий спогад. Хочеться лише побажати нашим випускникам обрати правильну стежину і крокувати нею впевнено до мети. Зі святом вас, дорогі наші випускники!