02.07.2019 | 10:20

Пляжний волейбол

29  червня 2019 року  на спортивному майданчику з пляжного волейболу, що знаходиться на стадіоні смт Кегичівка розігрувався кубок району з  пляжного  волейболу, в якому взяли участь п’ять команд. Переможцем стала команда  «Братани» (Євген Коробка та Артем Бондаренко), вихованці І.В.Мороза, які два роки поспіль брали участь в обласних змаганнях серед районів і міст області, де займали п’яте та шосте місця. Друге місце виборола команда «Колос» у складі Дмитра Біліченка та Юрія Демічева, третє – у команди «Рояківка», за яку виступала родина Герасимовських (Іван та Назар). Серед дівчат кращою була команда «Friends» у складі Єлизавети Яловничої та Аліни Ломової.

Футбол

У цей день в районі розігрувався кубок з  футболу, в якому брало участь три команди: «Динамо» Кегичівка, «Прогрес» Кегичівка та «Паритет» Шляхове. Переможцем стала команда «Паритет» (керівник команди А.А.Хвесик, представник С.О.Колісник), яка виграла у «Динамо» 0-0 по пенальті 4-2 та у «Прогреса» 0-0 по пенальті 3-2. Склад команди: С.Самарець, Г.Билим, Р.Вороний, М.Василенко, С.Колісник, В.Данілішин, Є.Стельмах, І.Конохов, Р.Ліута, Є.Таран, І.Приходько, С.Кривцов.

Настільний теніс

30 червня 2019 року в  спортзалі  КЗ «Кегичівський ліцей» проходили змагання з настільного тенісу. У заході взяли участь 12 учасників. Переможцем став Олег Суровцов із смт Слобожанське, друге місце у Дмитра Давидова також із смт Слобожанське, третє – у Сергія Рябоконя із с. Розсохувата.

Серед дівчат переможцем стала Олена Фролова із смт Кегичівка, друге місце у Вероніки Рак із Крутоярівки, третє –  в Інни Борщик із смт Кегичівка.

Шахи

У Парку культури смт Кегичівка змагались шахісти. 15 спортсменів виборювали право бути чемпіоном: перше місце отримав Артем Хвесик,                друге –  був Микола Гонтарчук, третє – Вячеслав Левицький (усі із Кегичівки).

Серед юнаків перемогу святкував Андрій Вус, другим був Олександр Жайворонок, третім – Максим Григоренко (усі із Кегичівки). Серед дівчат кращою була Альона Пісковська.