03.07.2019 | 15:00

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

02 липня 2019 р. спеціалістами Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службою у справах дітей було здійснено обстеження сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах на території Кегичівської селищної ради. З них 3 сім’ї перебувають під соціальним супроводом фахівця Центру. Спеціалісти спілкувалися із батьками та дітьми, вивчали проблемні питання родин та надавали консультації щодо шляхів їх подолання, інформували щодо видів соціальних допомог, на які мають право родини та переліку документів, які необхідно зібрати для оформлення відповідних допомог, також щодо підвищення виховного потенціалу батьків, здорового способу життя, раціонального використання сімейного бюджету, працевлаштування з метою покращення добробуту родин.