05.07.2019 | 15:10

Голова районної державної адміністрації Роман Гончаров за участі сільських, селищних голів, керівників організацій та установ райцентру провів розширену нараду з таких питань:

1.         Про організацію підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року;

2.         Про новели в законодавстві в сфері ЖКГ та стан їх реалізації на території Кегичівського району;

3.         Про благоустрій населених пунктів району.

Роман Гончаров на початку наради наголосив  на відповідальності всіх силових органів та інших структур, які залучені до забезпечення виборчого процесу.

Про хід підготовки до позачергових виборів народних депутатів України, що відбудуться 21 липня, доповіла заступник голови РДА В.Лесь, яка наголосила на  забезпечення прозорості й законності під час підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України в 2019 році.

Очільник району рекомендував всім залученим до процесу структурам інформувати районну державну адміністрацію  про хід виконання розпорядження від 10 червня 2019 року  № 117 для подальшого інформування обласної державної адміністрації.

Заступник голови РДА Є.Пономарьов проінформував всіх присутніх по другому питанню та підняв питання по підготовці району до зими.

Роман Анатолійович підкреслив, що всі гілки влади повинні злагоджено і чітко працювати, аби забезпечити стале функціонування господарського комплексу та об'єктів соцсфери в осінньо-зимовий період. Також всім відповідним структурним підрозділам звернути особливу увагу на новели в законодавстві в сфері ЖКГ, аби підготовка до зими пройшла в робочому режимі.

Начальник відділу економіки, інфраструктури, архітектури, жкг та цз Т.Перцева доповіла про благоустрій населених пунктів району.

На завершення Роман Гончаров ще раз наголосив, що під час підготовки та проведення виборів у районі має бути якісна комунікація між усіма залученими до процесу структурами.