10.07.2019 | 13:00

В Україні з початку 2019 року 51 особа захворіла на ботулізм, за аналогічний період 2018 року захворіла 31 особа, що свідчить про погіршення санітарно-епідемічної ситуації щодо захворюваності на ботулізм.
Переважна кількість осіб, які захворіли на ботулізм, вживали рибну продукцію, а саме в’ялену та сушену рибу. Інші випадки захворювання на ботулізм були пов’язані з вживанням м’ясних консервів та інших виробів з м’яса, консервованих грибів.
Найчастіше причиною ботулізму стають в’ялені або копчені продукти домашнього приготування, проте реєструються і випадки хвороби після вживання продуктів, вироблених у промислових умовах. Це трапляється у випадку недотримання відповідних вимог під час заготівлі, переробки чи зберігання продукту.
            Ботулізм – це тяжке харчове отруєння, пов’язане з вживанням харчових продуктів, що містять ботулотоксин та може привести до смерті захворілого.
Збудник хвороби розмножується в харчових продуктах без доступу кисню, що зумовлено порушенням технології виготовлення продукції.
Потрібно пам’ятати, що ботулотоксин не викликає зміни кольору, запаху, смаку харчових продуктів, тому визначити, чи заражена їжа ботулотоксином, неможливо.
Основними клінічними ознаками ботулізму є неврологічні розлади – порушення зору (двоїння або туман в очах), невиразність мови, порушення ковтання, відчуття сухості в роті, м’язова слабкість.
             З метою уникнення захворювання на ботулізм необхідно дотримуватись наступних правил:
            -не вживати продукти харчування невідомого походження та виробництва;
            - не купувати продукти харчування в несанкціонованих місцях торгівлі та у невідомих осіб, особливо рибу в’ялену та сушену домашнього приготування, в’ялену та сушену рибу з невидаленими нутрощами (непатрану);
           - при виникненні будь-яких ознак захворювання на ботулізм слід не зволікати, не займатися самолікуванням, а терміново звертатися за медичною допомогою.