10.07.2019 | 13:20

Голова районної державної адміністрації Р. Гончаров взяв участь в обласній селекторній нараді під головуванням голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.Світличної.

В ході засідання було розглянуто питання:

1. Про стан підготовки Харківської області до осінньо-зимового періоду 2019/2020 року;
  2. Про стан дотримання вимог безпеки життя та здоров’я дітей під час оздоровлення та відпочинку влітку 2019 року;
  3. Про стан забезпечення прозорості і законності під час підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Роман Анатолійович проінформував по всім пунктам наради та наголосив, що проводиться робота щодо забезпечення вирішення всіх порушених питань на належному рівні і у відведені терміни.