15.07.2019 | 17:00

15липня 2019 року головою районної державної адміністрації Р. Гончаровим проведено чергову апаратну нараду. Розглядалися питання щодо ходу збирання ранніх зернових культур у Кегичівському районі та стану підготовки лікувальних закладів комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» Кегичівського району Харківської областідо роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років.

В ході наради голова районної державної адміністрації Р. Гончаров дав доручення здійснювати моніторинг стану проведення  зернозбиральних робіт та тримати на контролі питання щодо підготовки об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018/2019 років.