16.07.2019 | 10:25

Відповідно до графіку, затвердженого головою обласної державної адміністрації - керівником територіальної підсистеми Харківської області єдиної державної системи цивільного захисту, 16 жовтня 2019 року о 14.25 буде проводитись технічна перевірка автоматизованої системи оповіщення населення Харківської  області з включенням електросирен.
«Уривчасте звучання електросирен означає – «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен необхідно включити обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно по отриманої інформації.
Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи».