20.07.2019 | 8:00

20 липня  вся шахова громада святкує день блискавичної та різнобічної гри, історія якої налічує тисячі років.

Шахи – це не лише один з найбільш масових, найбільш популярних, але й один з найуспішніших видів спорту в світі. Досить шанованою є ця гра і на Кегичівщині.

Турніри та змагання з шахів в районі проводяться регулярно. Наші спортсмени завойовують призові місце не тільки в районних, в обласних, а й у  Всеукраїнських змаганнях. Досягнення шахістів є зразком відданості своєму захопленні, неабиякої працелюбності, прагнення завжди досягати поставленої мети.

Високо ціную Вашу спортивну майстерність, інтелектуальність, витримку і прагнення до перемоги.

Бажаю Вам міцного здоров’я, свіжих ідей, переможних комбінацій і нових здобутків за шаховою дошкою.

З повагою,

Голова районної

державної   адміністрації                                                    Р. ГОНЧАРОВ