23.07.2019 | 10:00

У минулу п’ятницю 19 липня в залі засідань районної державної адміністрації відбулось чергове засідання районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019/2020 років.

На цьому засіданні були обговорені питання готовності теплового господарства бюджетних установ до початку чергового опалювального сезону. Зокрема, йшлося про технічний стан приладів обліку газу та газового обладнання у котельнях та топкових, встановлення теплових лічильників, вжиття необхідних заходів для своєчасного отримання дозволів на пуск газу.

Голова штабу, заступник голови районної державної адміністрації Є. Пономарьов особливу увагу приділив питанню облаштування приладів обліку газу в закладах освіти району засобами дистанційної передачі даних, адже від його вирішення залежить забезпечення навчального процесу в зимовий період. Етапи вжиття відповідних заходів були детально опрацьовані із керівництвом відділу освіти,  молоді та спорту районної державної адміністрації, представниками Кегичівського відділення АТ «Харківгаз» за участі керівництва теплопостачального підприємства ТОВ «Володар-Кегичівка».

Не менш важливим питанням порядку денного засідання штабу було своєчасне завершення підготовки до функціонування в осіннньо-зивовий період об’єктів соціальної інфраструктури. Голова штабу наголосив на необхідності дотримання графіків капітальних та поточних ремонтів об’єктів соціальної інфраструктури, що здійснюється у 2019 році за рахунок бюджетів різних рівнів.

На завершення Є. Пономарьов відповів на питання присутніх, підбив підсумки засідання штабу та надав відповідні доручення.