02.08.2019 | 14:05

В ході засідання заслухано та обговорено інформацію щодо:

- виконання графіків планових ремонтів та робіт, що забезпечують надійну експлуатацію устаткування та споруд;

- дотримання у житлових будинках вимог техніки безпеки з експлуатації газового обладнання, приладів індивідуального опалення та димовентиляційних каналів;

- виконання ремонту та повірки засобів вимірювальної техніки;

- постачання палива у відповідності до технологічних потреб, створення його нормативних запасів.

Підсумовуючи конструктивну розмову, яка відбулась під час проведення  штабу, Євгеній Олексійович наголосив: «Питання підготовки об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період постійно перебуває на контролі райдержадміністрації, регулярно розглядається на засіданнях районного штабу та координаційних нарадах. Тож завданням номер один для кожного з нас є стовідсоткова готовність об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального сезону вже 1 жовтня 2019 року». За результатами засідання надано відповідні доручення та окреслено чіткі терміни їх виконання.