05.08.2019 | 14:00

05 серпня 2019 року головою районної державної адміністрації Р. Гончаровим проведено чергову апаратну нараду.

Розглянуто наступні питання:

1. Про хід ремонту доріг місцевого значення на території Кегичівського району

2. Про хід підготовки підрозділів комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кегичівського району Харківської області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

Очільник району дав завдання провести роботу, спрямовану на активізацію проведення у районі ремонту доріг місцевого значення, тримати на контролі процес підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років, а також вжити заходи з метою завершення будівництва амбулаторії загальної практики-сімейної медицини (АЗПСМ) в с. Андріївка до кінця поточного року.