06.08.2019 | 11:00

5 серпня 2019 року під головуванням першого  заступника голови районної державної адміністрації Т. Данько відбулося перше засідання Комісії з визначення напрямків та об’єктів, на які будуть спрямовані субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. На засіданні  були обговорені організаційні питання щодо роботи Комісії та затверджено загальну чергу дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа,  які перебувають на квартирному обліку в Кегичівському районі.