06.08.2019 | 16:45

В рамках співпраці між службою зайнятості та службою з питань пробації  06 серпня 2019 року провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Волошиною Я.І. та інспектором Кегичівського РС ФДУ »Центр пробації»  Мосенцовою Н.О в приміщенні Кегичівського районного відділу з питань пробації черговий раз було проведено захід з питань надання соціальних послуг особам, які були засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

В ході заходу дану  категорію населення було ознайомлено з послугами, які надає служба зайнятості. Зокрема з наявними вакансіями, на  які є можливість працевлаштуватися в Кегичівському районі, можливістю проведення професійної орієнтації, професійного навчання за направленням служби зайнятості в Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ  з подальшим працевлаштуванням.

Важливо зазначити, що основна мета роботи із цією категорією громадян – виявлення причин протиправної поведінки у засуджених осіб, здійснення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання негативним явищам та їх подолання, допомога в усвідомленні і виправленні зроблених  ними помилок, пошук шляхів та методів їх подолання. А найголовніше — пробудити інтерес до своєї особистості, власних позитивних якостей, задуматись про своє життя та майбутнє.