07.08.2019 | 9:15

В 2017 році розпочалась реалізація реформи первинної ланки медичної допомоги. На даний час вона майже завершена та розпочалась підготовка до наступного етапу реформування, а саме вторинної гілки медицини.

На разі всі державні заклади охорони здоров’я працюють як некомерційні комунальні установи та стали незалежними від бюджету.

Хоч деклараційна кампанія завершилася в квітні 2019 року, але  громадяни, які не заключили декларації зі своїм сімейним лікарем  мають змогу підписати з ним угоду без обмеження терміну.

На сьогоднішній день мережа закладів первинної медико-санітарної допомоги в Кегичівському районі налічує 7 амбулаторій, 18 фельдшерських пунктів. В районі проживає 20873 осіб, які обслуговуються 10 сімейними лікарями.

На даний час в районі підписано близько 74% декларацій з сімейними лікарями. Це непогані показники серед районів Харківської області.

Нагадаємо, для того, щоб підписати декларацію з обраним лікарем, необхідно звернутися до закладу, в якому він працює, та мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон для підтвердження даних, які вноситимуться до електронної системи, за допомогою смс - повідомлення.