07.08.2019 | 14:35

Центральна районна лікарня в останній час зазнала кардинальних змін. В минулому році в стаціонарі вдалося провести капітальні ремонти цілих відділень: дитячого та терапевтичного. Пройшла повна заміна вікон та дверей на енергозберігаючі та низка дрібних косметичних ремонтів.

Залишалася одна глобальна проблема: капітальний ремонт даху над лікувальним корпусом.

Реконструкція даху була вкрай необхідна. Так, як галузь медицини є пріоритетною, як для керівництва області, так і для керівництва району, за сприяння голови ХОДА Ю.Світличної, на сесії обласної ради було прийнято рішення про виділення коштів на ремонт покрівлі.

І ось ми маємо чудовий результат. За короткий час будівельники повністю замінили стару покрівлю. Відтепер проблем з протіканням даху в Кегичівській Центральній районній лікарні над лікувальним корпусом не буде.