07.08.2019 | 17:00

Відповідно до затвердженого графіка проведення  огляду стану готовності закладів освіти району до роботи в 2019/2020 навчальному році  07 серпня 2019 року  розпочала свою роботу комісія, на чолі із першим заступником голови районної державної адміністрації Данько Т.О. У цей день відвідано 5 закладів загальної середньої освіти та 3 заклади  дошкільної освіти. Під  час  огляду  виявлено,  що  у   закладах   виконана   значна  робота  по  проведенню  поточних  ремонтних  робіт,  запровадженню  енергозберігаючих  технологій,   естетичному оформленню  навчальних  кабінетів,   придбанню  нових  меблів,  оргтехніки,  мультимедійної  техніки, поповненню  кабінетів  та  груп  новими  дидактичними  матеріалами,  розробками  уроків  та  навчальних  занять,  електронними  посібниками,  наочним  матеріалом.