08.08.2019 | 17:15

08 серпня 2019 року комісія з огляду  готовності закладів освіти району до роботи в 2019/2020 навчальному році продовжила свою роботу відповідно до затвердженого графіка.

Під час огляду закладів освіти  голова районної державної адміністрації  Роман Анатолійович Гончаров, відзначив загалом належну підготовку навчальних закладів району до нового навчального року та наголосив, що необхідно зосередити всі зусилля для створення комфортних  умов для навчання та виховання підростаючого покоління.

Сьогодні члени комісії  оглянули навчальні кабінети, майстерні, спортивні та актові зали, ігрові кімнати, харчоблоки, прилеглу територію 4 закладів загальної середньої освіти та 3 закладів дошкільної освіти. Під час огляду особливо дивував креативний підхід до оформлення класних кімнат для майбутніх першокласників.