09.08.2019 | 15:00

Традиційно в другу неділю серпня українські ветеринари відзначають своє професійне свято – День працівників ветеринарної медицини.

Напередодні свята, 09 серпня працівників цієї галузі привітали голова райдержадміністрації Роман Гончаров  та голова райради Лариса Стефанюк.

У своєму вітальному слові очільник району відзначив важливу роль ветеринарії, як галузі медицини, та усіх ветпрацівників в забезпеченні епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва, попередження епідемій та охорони навколишнього середовища.

За сумлінну працю, відданість справі, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини кращих представників галузі було нагороджено спільними Грамотами районної державної адміністрації і районної ради.