09.08.2019 | 15:15

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Протягом 07 – 09 серпня 2019 р. спеціалістами Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було здійснено обстеження 12 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах на території Кегичівської, Слобожанської селищних рад та Новопарафіївської сільської ради.

Під час роботи з сім’ями було надано консультації щодо підвищення виховного потенціалу батьків, здорового способу життя, раціонального використання сімейного бюджету, працевлаштування з метою покращення добробуту родин та перевірено готовність дітей до нового навчального року.