13.08.2019 | 16:50

За інформацією ДУ «Харківськийобласний лабораторний центр МОЗ України» при проведенні моніторингу циркуляції холерних вібріонів у воді відкритих водойм фахівцями лабораторії 11.08.2019 року з проби, яку відібрано зі ставку Комсомольський (зона відпочинку, пляж) у Кегичівському районівиділено культуру холерного вібріонуO1

За вказаним фактом в Кегичівській районій державній адміністрації відбулась екстрена нарада комісії ТЕБ та НС. В ході наради відповідними структурами було поінформовано, що наразі не зафіксовано жлодного випадку захворювання серед населення. Разом з тим, керівництво районої державної адміністрації, розуміючи усю серйозність ситуації, наполягло на невідкладному проведенні профілактичних заходів і інформуванню громадян.

Так, в ході наради, з метою попередження та запобігання можливому розповсюдженню випадків захворювання серед людей, було вирішено ввести обмежувальні заходи щодо  купання та виловуриби в водоймах ставку Комсомольський.

Шановні жителі Кегичівського району!

В зв’язку з небезпекою захворювання на холеру просимо обмежити купання та споживання рибопродуктів, особливо придбаних в місцях стихійної торгівлі.