16.08.2019 | 10:35

Пропрацювавши 6 років соціальним робітником, Варава Таїсія Сергіївна вирішила кардинально змінити рід своєї діяльності. За допомогою у працевлаштуванні вона звернулась до Кегичівської районної філії ХОЦЗ.

Дізнавшись від працівників Кегичівської районної філії ХОЦЗ про можливість започаткування власної справи вирішила спробувати працювати на себе і займатися торгівлею квітами та сувенірами. Вона відвідала інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес?» та пройшла методику «Дослідження підприємницького потенціалу». Також пройшла навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти за навчальною програмою «Стратегічне планування та розвиток приватного підприємництва» та захистила бізнес-план на тему:  «Організація підприємницької діяльності з надання послуг. Роздрібна торгівля квітами».

Зареєструвалася як фізична особа-підприємець Таїсія Сергіївна на початку липня 2019 року, а сьогодні 15 серпня 2019 року відбулося урочисте відкриття магазину, на яке завітали директор Кегичівської районної філії ХОЦЗ Петруняк Ірина Миколаївна та заступник директора – Тиква Тетяна Борисівна.

Таїсія Сергіївна сповнена ентузіазму та натхнення, має плани на розширення й  вже сьогодні в неї були перші клієнти, які пішли з магазину задоволені та усміхнені, вона вдячна фахівцям Кегичівської районної філії ХОЦЗ  за допомогу на новому етапі її життя.

Фахівці Кегичівської районної філії ХОЦЗ бажають Таїсії Сергіївні успіху в досягненні поставлених цілей та майбутнього розширення діяльності зі створенням нових робочих місць.